Geri Dönüşlerinizi Artırın

Google Ads reklamları sayesinde doğru strateji ve planlamalar kullanarak markanıza daha fazla geri dönüş sağlayalım.

SEM Kampanyasının Faydaları

SEO ve SEM kampanyaları planlı şekilde yürütülmesi gereken, web sitenize fayda sağlayan kampanyalardır. Sağladığı geri dönüşler sayesinde başarı oranınızı artırırsınız.

Ayrıca: Bursa Performans Pazarlama Hizmetimiz dikkatinizi çekebilir.

Web sitenizin hedef kitlesine göre SEO ve SEM çalışmaları yürüterek kitlenizi büyütebilir, kitlenizin dönüşlerini artırabilirsiniz. Hedef kitlenize, marka içeriğinize ve sektörünüze göre yürütmeniz gereken kampanyalar farklıdır. Doğru strateji ve planlamalar başarıyı da ardında getirir.

google ads grafik

Ziyaretlerinizi Ölçün

Seo ve SEM Kampanyaları sayesinde doğru adımlarla web site ziyaretlerinizi artırın. Ziyaretçi trafiğinizi gözlemleyin ve kitlenize uygun doğru reklam planlamaları yürütün.

Reklam kampanyalarını doğru bir şekilde yönetebilmek için ziyaretçileri doğru bir şekilde analiz etmek, ziyaretçiye uygun reklamlar vermek gerekir. Doğru planlama ile markanıza değer katmanız mümkün.

Measure Your Visits

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

Sonuçlar

Markanızda, işletmenizde veya web sitenizde olumlu sonuçlar elde edin. Daha fazla trafik ve geri dönüş ile markanızın değeri artsın.

75%

DÖNÜŞÜMLER

80%

YATIRIM GETİRİSİ

95%

TRAFİK

100%

BAŞARI ORANI

Bursa’da Google Reklam Hizmeti & Google Haritalar için uzman bir ekipten yardım alın ve dijital pazarlamanın ne denli büyük farklılıklar ve değişimler meydana getirdiğini kendi gözlerinizle görün. Günümüzde farklı ülkelerden farklı sektörlerden pek çok kişinin kullandığı Google Reklamları, küçük bir dükkanı kâr yapan büyük markaya dönüştürebilir veya dijital medyada gücünüze güç katılmasını sağlayabilir. Dijital pazarlama söz konusu olduğunda genellikle Google Adwords, SEO, SEM ya da sosyal medya reklamcılığı konu başlıklarından sık sık söz edilir. Bursa Google Reklamı hizmeti almak isteyenler de genelde benzer konulardan sıkça söz ederler, ancak Google Haritalar genellikle sadece Google Reklamları konusunda uzman kişilerin sizlere söz edeceği bir konudur. Söz konusu Bursa Google Reklam Hizmeti, Bursa Google Adwords – Ads gibi konular olduğunda Google Haritalar gibi konuların önemi de ciddi oranda artmaktadır. Sizler için Bursa Google Reklam vermek konusunun ayrıntılarından söz ederken aynı zamanda Google Haritalar ve özellikle de Google Haritalar Bursa konusuna da değineceğiz.

Bursa Google Maps veya Bursa Google Haritalar neden bu kadar önemli? Dijital pazarlama için Google Haritalar konusu tam olarak ne ifade ediyor? Google Maps, dijital pazarlama veya Adwords Reklamları kadar önemli bir başka konu başlığıdır. Özellikle fiziksel bir mağazası olan e-ticaret girişimleri, Google Haritalar yardımı ile, fiziksel mağazalarının ziyaret edilmesini de sağlayabilirler. Bununla beraber, fiziksel bir mağazası olmayan pek çok e-ticaret sitesi için de Google Maps, Google Maps için yapılan yorumlar ve diğer ayrıntılar son derece önemlidir. Google Haritalar Bursa ve diğer iller için son derece önemlidir. Google Haritalar Bursa ve diğer iller için, özellikle aşağıdaki konularda reklam verenler için önemli faydalar sağlar. Bunlar;

  • Google Haritalar Dijital Reklam Tüketicisinde Güvenin Oluşmasını Sağlar.
  • Google Maps, Arama Sorgusu Gerçekleştiren İnsanların Fiziksel Dükkânı Ziyaret Etmelerini Sağlar.
  • Google Haritalar ve Özellikle Altına Yapılan Yorumlar, SEO Açısından Önemlidir.
  • Google Maps Aynı Zamanda Olumlu Yorumlarla Sitenize Ulaşan Kişilerin İkna Olmasında Etkilidir.

Bursa Google Haritalar veya diğer iller için yapılan Google Maps kaydı, yukarıdaki fonksiyonel faydalarından dolayı işletmeler tarafından sıklıkla tercih ve talep edilen hizmetlerin başında gelmektedir.

Google Ads Reklamları Nedir?

Google Ads Reklamları, Google Adwords tarafından farklı şekillerde sağlanan reklam modellerine verilen isimdir. Günümüzde Google, işletmelerin daha fazla potansiyel ve aktif müşteriye ulaşmalarını kolaylaştırmak için, Google Adwords servisini, kuruluşu sayılan 1995 Yılından bu yana kullanıcılara sunmuştur. Temel olarak Google, anahtar kelimeler ve anahtar kelimelerin hacimleri ile ilgilenir. Bugün Google Adwords Reklamı veya spesifik olarak Bursa Google Adwords için ne kadar reklam bütçesinin harcanacağı tamamen anahtar kelimelerin aranma oranları ile ilgilidir.

Bursa Google Reklam veren pek çok irili ufaklı dükkan ve e-ticaret sitesine sahiptir. Günümüzde sadece Bursa’da değil, Türkiye’nin pek çok ilinde e-ticaret site sahipleri veya kurumsal firmalar, Google Adwords üzerinden müşteri toplamaya çalışmaktadır. Bursa Google Reklam verme işlemine ek olarak diğer illerimizde bu denli yaygın olarak Google Adwords’ün tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de Google Ads, Google Adwords veya Google Reklamı olarak bilinen işlemin, site sahiplerinin isteklerine uygun olarak, kısa zamanda yüksek oranda reklam bütçesi dönüşümü sağlamasıdır. Yani reklam için ayırdığınız bütçe, kısa zaman içinde firmanıza kâr olarak dönebilir. Buna ek olarak, Google Adwords’de bulunan ve Google Ads için büyük bütçeler ayıran firmaların en sevdikleri Google Ads özelliklerinden birisi de ROI olarak bilinen değerdir. Çeşitli ayarlamalar yaparak –özellikle bir e-ticaret veya sanal mağaza sahibiyseniz- alışveriş sonrasındaki sayfa açılımını Google Adwords için değerli bir veri haline getirebilir, böylece Google Adwords için ayırdığınız bütçenin ne kadarının size döndüğünü Google Adwords paneli üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

Google Reklam Bursa gibi iller için önemlidir. Bunun nedeni, Bursa’nın özellikle tekstil ürünü satışu gerçekleştiren pek çok farklı e-ticaret sitesine sahip olmasıdır. Üstelik Google, sizlere pek çok farklı reklam modeli sunar. Arama ağı reklamcılığı, görüntülü arama ağı reklamcılığı, farklı sitelerde Google Adwords için ayrılan reklam alanları için özel reklamlar, video reklamlar ve kendi altında dallanan diğer reklam modelleri ile Google Ads Bursa İli için önemli dijital reklam verme araçlarından bir tanesidir. Tüm bunlara ek olarak, Google Ads Reklamları genellikle “SEM” olarak dijital pazarlama işlemlerinin altında bulunan bir pazarlama yöntemidir. Burada kısaca, SEM nedir ve yine dijital pazarlama dünyasında adını sık sık duyduğumuz SEO ile ne gibi farkları vardır, buna kısaca değinerek Bursa Google Reklamı verecek veya diğer illerdeki e-ticaret sitesi sahiplerine bilgi vermeye çalışalım.

SEM Nedir? Google Ads ve SEM Arasındaki Bağlantı Nedir? 

Google Adwords, sosyal medya reklamları ve diğer ücretli reklam araçları, dijital pazarlama dünyasında genel olarak SEM yani Search Engine Marketing olarak isimlendirilir ve sınıflandırılırlar. SEM günümüzde özellikle Google Adwords olarak da bilinen internet reklamları ile ilişkilendirilir. Buna karşın, geniş bir bakış açısından değerlendirdiğimizde, Google veya diğer sosyal medya platformlarında üst sıralarda çıkmak için ücret ödediğiniz her türden dijital reklam aracı SEM olarak isimlendirilebilir. Google Ads ile ilişkilendiriliyor olmasına karşın, arama motoru pazarlamasının isim olarak SEM olmasının en önemli nedeni ise, pek çok farklı arama motorunun günümüzde yaygın olarak kullanılmasıdır. Aralarında Yandex, Bing gibi farklı arama motorları bulunan platformlar için de çeşitli reklam araçlarını kullanabilirsiniz.

SEO ve SEM Farkı Nedir?

Google Adwords, SEM olarak bilinen dijital pazarlama çalışmasının alt kolu olarak görülür. Bununla beraber, dijital pazarlama olarak bilinen sektör genel olarak SEO ve SEM alanlarının birleşiminden oluşan bir disiplindir. Buna karşın SEO, daha uzun soluklu bir dijital pazarlama çalışması olarak bilinir. Ancak SEO, çok daha karmaşık yöntem ve metotların kullanıldığı, bununla beraber daha çok zaman alan ve emek sarf edilen bir pazarlama faaliyetidir ve SEM gibi belli bir ücretin Google’a aktarılmasından farklı çalışma şekilleri ile gerçekleştirilir.

Google Haritalar Nedir?

Google Haritalar Bursa gibi illerimizde yaygın olarak kullanılan Google Hizmetlerinden bir tanesidir. Temel olarak Google Haritalar, dünya üzerindeki her noktanın bir tür Google Araması ile gerçekleştirilmesini sağlayan dijital bir hizmetti. Ancak ticari markalar, fiziksel dükkan sahipleri için Google Maps, ciddi bir müşteri etkileme yolu olarak görülmeye başladı. Bunun sonucunda, Google Haritalar ve Google Benim İşletmem gibi mağaza veya fiziksel dükkan enformasyonu sağlaya hizmetlere olan talep ciddi oranda arttı. Bursa Google Haritalar hizmetini başlıca kullanan illerden. Fiziksel bir dükkân üzerinden de satış yapan e-ticaret sitelerinin ve özellikle de fiziksel dükkanların insanların güvenini sağlaması, Google Hizmetinin ciddi anlamda talep görmesinde etkili. Tüm bunlara ek olarak, dükkan veya e-ticaret sitenizin fiziksel depo veya mağazasını görmek isteyen Google kullanıcıları tarafından tercih edilen Google Maps ve burada da firma, mağaza veya kurum hakkında yapılan yorumlar da, gerek Google gerekse Google kullanıcıları tarafından son derece önemli bir hale geldi. Sonuçta Google Maps, yani Google Haritalar Bursa gibi e-ticaret girişimlerinin arttığı iller için son yıllarda son derece önemli bir hizmet haline geldi. Dijital pazarlama dünyasında bugün, Google Adwords ve Google Haritalar başta olmak üzere pek çok Google Servisi yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bursa Google Reklam Hizmeti Nelerdir?

Bursa Google Reklam Hizmeti, iki ana şekilde tanımlanabilir. İlk olarak, günümüzde SEM’in ve dolayısıyla dijital pazarlamanın bir alt dalı olarak görülen Google Adwords, uzmanlık isteyen bir dijital pazarlama dalıdır ve genel olarak bir kişi değil, birden fazla uzmanın ortak çalışması ve emeği ile başarılı reklam kampanyalarının meydana getirilmesinde etkilidir. Bu nedenle, web sitesi sahibi olan firmalar, kurum ve markalar, genel olarak Google Reklam Hizmeti Bursa ili için aramalar yapabilirler. Bursa’nın Türkiye’nin üretim konusunda önde gelen illerinden birisi olması, pek çok işletmeyi Google Adwords’e yönlendirmektedir.

Bursa Google Reklam Hizmeti aynı zamanda Google Ads’in kullanıcılarına sunduğu çeşitli reklam araçları ile de gerçekleştirilebilir. Google Ads tarafından sunulan reklam araçlarından birisi de, lokasyon ve koordinat odaklı arama kampanyalarıdır. Google Ads kullanarak, Bursa’da web sitesi bulunan bir firma, Bursa’da hedeflenmiş kullanıcıların aramalarında üst sıralarda çıkmayı planlayabilir. Bursa Google Ads reklamları aynı zamanda farklı şekillerde de kullanılabilir. Bursa’daki kullanıcıların Google Hesaplarındaki adres bilgileri, bu lokasyon üzerinden yapılan aramalarda üste çıkılması sağlanabilir. Bununla beraber, Bursa’da bir web sitesi sahibi olan kişi veya kurumlar Bursa anahtar kelimesine yoğunlaşarak çeşitli şekilde reklam verebilirler. Google Arama Kampanyaları, Bursa lokasyonu için ayarlanabilir. Böylece, özellikle küçük işletmeler, sadece Bursa İli sınırları içindeki aramalarda üst sıralarda görünmeyi düşünebilirler. Benzer şekilde, farklı illerden Bursa ile ilgili aramalarda da üst sıralarda çıkmak, Google Ads olarak da bilinen internet reklamlarının sunduğu önemli stratejik avantajlardan bir tanesidir. Son olarak, adresi Bursa’da bulunan Google kullanıcıları için de farklı arama kampanyası stratejileri düşünülüp kullanılabilir. Şimdi, hangi Google Adwords araçlarının kullanıldığına kısaca bakalım.

Google’da bir reklam kampanyası oluşturmak için ilk olarak arama kampanyası oluşturmanız gerekir. Google Ads Paneli, genel olarak kampanyalar / reklam kampanyaları üzerinden çalışan bir mekanizmadır. Kullancılar > Siteler > Kampanyalar katmanlaması ile, bir dijital pazarlama uzmanı pek çok müşterisi için arama kampanyası meydana getirebilir, bunu pek çok site için yapabilir ve her site için oluşturulan kampanyalar panelde kayıtlı olarak bulunur. Arama kampanyası aynı zamanda spesifik olarak, bir anahtar kelime arama sorgusunda ilk sırada –ve yanında “reklam” ifadesi bulunarak- görünmesini sağlar. Temel olarak SEM ve SEO arasındaki farklılığın sadece bu ifade ile ilgili olduğunu söylemek de mümkün. Çünkü günümüzde site sahipleri, Google’da bir anahtar kelimede ilk sırada çıkmak isterler ancak bunu “reklamsız” yapmayı planlarlar.

Google Adwords, sizlere pek çok farklı reklam aracı sunar. Görüntülü arama ağı reklamları, bu araçlardan bir tanesidir. Yüksek kaliteli ve titizlikle hazırlanmış olan GDN reklamları, web sitelerinin daha çok trafik ve satış elde etmesini sağlayabilir. Google Adwords Paneli, genel olarak değişir. GDN yani görüntülü reklam kampanyaları, geçmişte video reklamlarını da kapsıyordu. Ancak günümüzde, Ads Panelinin değişimine paralel olarak değişmiş olabilir.

GDN olarak da bilinen görüntülü reklam ağı, video reklamlardan farklı olarak Google Adwords tarafından sunulan bir başka Google Adwords Reklam Modelidir. Google Adwords sayesinde aşağıdaki reklam modellerinden birisini tercih edebilir ve firma – markanızın web sitesi için kullanabilirsiniz;

  • Yeniden Pazarlama: Pek çok kez, bir firma veya markanın sitesini ziyaret ettikten sonra, farklı sitelerde (çoğu zaman gazete sitelerinde) bu sitenin reklamlarını belli alanlarda görebilirsiniz. Google Adwords Tarafından sunulan bu reklam modeline “yeniden pazarlama” adı verilir ve çoğu sitenin Google Adsense olarak da bilinen reklam alanlarında reklamlar gösterilir.
  • GDN yani Görüntülü Reklam Ağı Pazarlaması: İmaj ve görüntülerin reklam ve pazarlamadaki gücü yadsınamaz. GDN yani görüntülü reklam ağı ile hazırladığınız etkili görüntüleri sitenizin tanınması ve pazarlanması için kullanabilirsiniz.
  • Youtube Reklamları: Youtube, Google tarafından satın alındı. Bunun sonucunda Google Adwords için Youtube, etkili ve güçlü bir reklam mecrası halini aldı. Firma veya markanızın bir reklam filmi varsa, Youtube Reklamları Google Adwords Çatısı altındaki en güçlü ve etkili reklam araçlarından birisi olarak görülmekte ve pek çok kişi tarafından uzun zamandır kullanılmaktadır.
  • Mobil Reklamlar: Mobil uygulamalarda reklamlarınızın görünmesini istemez misiniz? Mobil reklamlar, reklama izin veren mobil telefon uygulamaları için geliştirilmiş olan bir reklam aracıdır ve son derece etkili bir başka reklam aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Arama Ağı Reklamları: Belli anahtar kelimelerde Google Ana sayfası üzerinden yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmak için kullanılan bu Google Adwords reklam yöntemi, oldukça kullanışlı olmasının yanında aynı zamanda etkilidir.

Google Maps (Haritalar) Hizmeti Nelerdir?

Google Maps (Haritalar) hizmeti, günümüzde sıklıkla kullanılan Google Servisleri arasında gelmektedir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyadaki her noktanın Google üzerinden bulunmasını sağlayan bu servis, özellikle işletmeler tarafından da yaygın olarak kullanılır. Günümüzde işletme, kurum ve firmalar için olduğu kadar aynı zamanda emlak siteleri tarafından da yaygın olarak kullanılan Google Servisi, tüm dünyadaki belli bir noktanın Google Arama Çubuğuna yazılmasıyla beraber kısa zaman içinde bulunmasını sağlar.

Google Haritalar Bursa İli içinde bulunan firmalar ve kurumlarca da yaygın olarak tercih edilir. Kullanılan her Google Servisi, kullanıcıların bilgiye çok daha hızlı bir şekilde erişmesini ve ulaşmasını sağlar ve bu nedenle de özellikle SEO ve diğer dijital pazarlama çalışmaları için Google Maps’in ve özellikle de arama motorunda bu kısım çıktığında altına kullanıcılar tarafından girilen yorumların değeri son derece büyüktür. Bununla beraber, Bursa Google Maps Kaydı için işletme hesabı açabilir ve işletmenizi bu şekliyle Google’a kaydedebilirsiniz. Google’ın diğer servislerinde olduğu gibi, bu servisi kullanmanın da belli başlı inceliklerini tekrar etmekte fayda var. Bursa Google Harita Kaydı yaptırmak isterseniz, Union Bursa ile iletişime geçebilirsiniz.

Union Bursa’da Google Reklamları Uzman Kadroyla Yapılır!

Google Reklamları, günümüzde pek çok işletme sahibi tarafından internet reklamları olarak biliniyor. Buna karşın, dijital pazarlamanın önemli bir kısmını kapsayan SEM yani Google Adwords veya diğer bir adı ile Google Reklamları için, zaman veya reklam bütçenizden kay vermeyin. Bursa Union, firmanızın hedeflediği kitle için en etkili reklamları, en etkili zaman dilimi içinde ve uygun reklam bütçeleri ile başarılı Google Reklam Kampanyaları ile ulaşacak ve firmanızın, marka ve kurumunuzun daha çok tanınmasını sağlayacaktır.

Union Bursa Google Reklamları konusunda uzman olan kadrosuyla sizler için başarılı ve geri dönüşüm oranı son derece yüksek Google Reklam Kampanyaları hazırlayabilir ve sitenizin daha fazla tanınmasını, bilinmesini ve hedef kitlesine çok daha etkili bir biçimde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google Reklamı olarak da bilinen ve SEM olarak da bilinen dalın bir alt dalını teşkil eden Google Adwords, hafife alınmaması gereken konulardan bir tanesidir ve bu araçlar doğru kullanıldığında işletmenizin tanıtılması için büyük etkiler meydana getirebilir. Union Bursa Google Reklamları ve Google Harita Kaydı Bursa gibi ustalık gerektiren dijital hizmetler için, Union Bursa sizlerle.

Bursa İşletmenizi Google Haritalara Kaydedebiliriz!

Union Bursa, işletmenizi Google Haritalara kayıt edebilir. Google Maps, bugün gerek Google Adwords olarak da bilinen Google Reklamları için de son derece önemlidir. Üstelik diğer Google Servisleri için de aynı şeyi söylememiz mümkün. Bursa Google Harita kaydı için de uzman bir ekip arıyorsanız, Union Bursa sizlere yardımcı olabilir ve Google’ın başta Google Maps (Haritalar) olmak üzere her türden servisini işletmenizin, kurum veya markanızın web sitesi için olumlu yönde kullanabilir. İnternet devrinin sloganı “ulaşılabilirlik”tir. Dijital dünyada iyi temsil edilen marka ve firmalar, pazarlamanın bu yeni formu ile büyük kazançlar elde edebilirler veya da bilinirliklerini ciddi oranda arttırabilirler. Sizler de aynı fikirdeyseniz, Union Bursa uzman kadrosu ile sizlere yardımcı olabilir.

Bursa Instagram Reklam hizmetimizde dikkatinizi çekebilir!

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

Web sitenizin, markanızın veya işletmenizin ziyaretçi sayısını artırın. Markanızı büyütebilmek için bizimle hemen iletişime geçin.

iletişime geç