Proje

Projenizi ve markanızı sizden dinliyor ve anlıyoruz. Belirleyeceğimiz kelimeler ve hedefleri doğru temeller üzerinde inşaa ediyoruz. SEO Hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin sitelerini sürekli analiz ediyor ve performansını arttırıyoruz.

Strateji

Stratejilerimizi kısa, orta ve uzun vade hedeflerle belirliyoruz. Sektörel araştırmamızı premium toollar ve ekibimizin tecrübelerinden faydalanarak gerçekleştiriyor ve üst seviyede bir SEO Hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Yaklaşım

Union Bursa olarak rakiplerimizden bizi ayıran noktalardan biride yaklaşımımızdır. Teknik bir kaç kalıp üzerinden ilerlemek yerine marka özelinde çalışmalara odaklanıyor ve geleceğe yön veriyoruz.

Süreçler

SEO Hizmetinde Bazı Süreçlerimiz

union bursa masa

Sonuçlar

Markalarımızı ileri taşıdığımızda…

75%

DÖNÜŞÜM

90%

KİTLE

95%

TRAFİK

100%

BAŞARI ORANI

Bursa SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti almak isteyen markaların en çok sorduğu sorulardan biri de SEO Hizmeti Nedir? Olmaktadır. SEO hizmetini kapsayan pek çok detay mevcuttur. Farklı alanlarda verilen hizmetler ışığında markanızın organik trafiği ve organik sıralamalarının artması beklenir. Düzenli ve uzun vadeli çalışmalar sonucunda reklam maliyetini düşürür ve organik satışlarınızı, trafiğinizi arttırır.

Google’da arama motoru optimizasyonu çalışmaları artık elzem bir hal almış ve değer katan bir nüans olarak kabul edilmiştir. Bursa SEO Hizmeti alanında İstanbul gibi metropollere göre geri kalmışsa da, Union Bursa olarak bu açığı tecrübemizle kapatmayı hedefledik.

Kurumsal SEO Hizmeti Nasıl Yapılır? İçeriği ve Kapsamı

SEO Hizmeti verdiğimiz firmalara genellikle spesifik yaklaşıyor ve sektörel analizini gerçekleştiriyoruz. Maddeler ile ifade edelim;

Sektör Analizi

Öncelikle markanızı ve vizyonunuzu sizlerden dinliyor ve ardından premium toolar ile sektör analizlerini gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizi inceyerek Kurumsal SEO Hizmeti kapsamımızı genişletiyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Sektör analizinden ve markanızdan edindiğimiz deneyimler ile anahtar kelimeleri belirliyor ve bu anahtar kelimelerde sıralama alabilmek için gerekli stratejileri gerçekleştiriyoruz.

Teknik SEO & İç SEO

Sitenizde bulunan SEO uyumlu olmayan durumları tespit ediyor ve gideriyoruz. Güvenlik açıkları analiz ediliyor. Google ve diğer arama motorlarına eklemeler yapılıyor.

Dış SEO

Backlink ve doğal çalışmalar ile site otoritesi ve sıralamaları yukarıya çıkartılıyor.

Performans Analizi

Kullanıcı deneyemini etkileyen noktalara müdahale ediliyor ve performans önerileri ile satışların arttırılması amaçlanıyor.

İç SEO & Teknik SEO Hizmeti Nedir? Nasıl Yapılır?

İç SEO Hizmeti vermeden önce alt yapı ve mümkünse sunucu bilgilerini sizlerden talep ediyor ve sorunların tespiti noktasında taramalar ve analizler gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte hata tespiti yapılıyor ve giderilmesi için koordineli çalışma ortamı yaratılıyor. Teknik SEO Hizmeti ile sorunlar tek tek uzman ekibimiz tarafından gideriliyor.

Teknik SEO çalışmaları yapılırken ücretli ve profesyonel araçlar kullanılırken aynı zamanda Google verilerini de analiz ediyor ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Profesyonel SEO Danışmanlık Hizmeti Neden Gereklidir?

Pandemi itibariyle artan dijital talepleri karşılama noktasında geri kalan işletmeler, SEO danışmanlık hizmeti ile rakiplerinden bir adım öne geçiyor ve kalıcı sıralamalar ile Google’da yerini alıyor. Geleceğe yapılan bu yatırımlar Bursa SEO Danışmanlığı hizmeti veren Union Bursa ile çok daha verimli bir hale geliyor.

SEO çalışmalarında profesyonel bir ekipten yardım almanın en önemli sebebi ise tecrübesiz ellerde sitenizin zarar görmesi ve Google tarafından engellenmesine sebep vermeden doğal çalışmalarla ilerlemektedir. SEO alanında yapılacak ufak hatalar dahi sitenizin ceza almasına sebep olabilir.

Bursa SEO Hizmetleri: Union Bursa İle Çok Daha Verimli!

Bursa SEO Hizmetleri alanında en güçlü firmalardan Union Istanbul ile buluşuyor. Yüzlerce sektörde onlarca memnun müşterimiz ile çoğu anahtar kelimede ilk sayfalarda müşterilerimizi görmek bizi memnun ediyor!

Markalarınızı ileriye taşımak için her gün analizlerini ve çalışmalarını sürdüren profesyonel ekibimiz süreci sizlerle birlikte şeffaf bir şekilde ilerletiyor ve sonuçlarını analiz ediyor. Bursa SEO Hizmeti konusunda gerçek bir performans çalışmasını hakediyor.

Sizlerde iletişim formu aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz. Uzman ekibimizin analizleri sonucu bir ön raporda tarafınıza sunulacaktır.

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

Web sitenizin, markanızın veya işletmenizin ziyaretçi sayısını artırın. Markanızı büyütebilmek için bizimle hemen iletişime geçin.

iletişime geç