Televizyon ve Radyo Reklamları

Eski medya dediğimiz bu ortamlarda verilen doğru reklamlar ile birçok TV izleyicisi ve radyo dinleyicisi yakalanabilir.

Gelişen teknoloji dünyasında halen belirli bir kitleye sahip olan televizyon ve radyo mecralarında aynı anda birden fazla kişiye ulaşım sağlamak mümkündür. Yürütülen planlı radyo ve televizyon reklamları ile markanızın aynı anda birçok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bursa TV reklamları hizmetimiz ile milyonlarca insana ulaşabileceksiniz.

Bursa Web Tasarım hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Eski medya dediğimiz televizyon ve radyo ortamlarında adınızdan söz ettirin, markanıza bu platformlardan geniş kitleler kazandırın.

Günümüzde hemen herkesin evinde bir televizyon bulunuyor. Hatta bazı evlerde birden fazla bulunuyor. Bu televizyonlarda yerel kanallar da çok fazla izlenenler arasında yer alıyor. Televizyonlar iyi birer eğlence aracı olmasının yanında aynı zamanda çok iyi birer reklam ve tanıtım aracıdır. TV reklamları ile profesyonel bir firma reklamı yaptırma imkanı bulabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren ve kısa süre içerisinde geniş kitlelere hitap eden bu reklamlar ile yüksek başarı elde etmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

TV reklamları konusunda gereksinimlerinizi karşılayacak standartlarda hizmetler sunuyoruz. Bu reklamlar sayesinde çok kısa sürede geniş bir kitlenin dikkatini çekmek mümkün olabilmektedir. Bursa ve çevresinde yaşayan kişiler yerel kanallar üzerinden firmanızı kısa sürede daha kolay şekilde fark edebilmektedir.

TV Reklamı Nedir?

TV reklamı nedir sorusuna yanıt vermek gerekirse görsel bir tanıtım çalışmasıdır şeklinde tanımlanabilir. Televizyonlarda program aralarında ya da akan yazı şeklinde verilen reklam türlerdir. Bu reklamlar çeşitli şekillerde yapılabilir. Görsel ve işitsel duyulara hitap eden bu reklamlar farklı duyulara hitap ettiği için çok daha kalıcıdır. TV reklamlarının en önemli avantajları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Her kesime hitap edersiniz.
 • Firmanızın akılda kalıcılığı daha yüksek olur.
 • Merak ve talep uyandırma imkanı elde edersiniz.
 • Marka imajınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Kısacası birçok avantajı bulunur. En iyi görsel ve ses öğeleri kullanılarak tasarlanan bu reklamlar sayesinde ürün ve hizmetlerinizi daha kolay şekilde alıcı ile buluşturma imkanı bulabilirsiniz.

Radyo Reklamı Nedir?

Bursa ve çevresinde bulunan kişiler yerel kanalları da sıklıkla takip eder. Bu kanallar arasında radyolar da önemli bir yere sahiptir. Radyolar hiçbir zaman popülaritesini kaybetmeyen iletişim ve eğlence araçları arasında yer alır. İyi bir radyo reklamı vererek çok başarılı bir tanıtım süreci yaşayabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren radyo reklamları yayınlar arasında firmanız için yaptırdığınız tanıtım çalışmalarıdır.

Bu çalışmalar genel olarak işitme duyusuna hitap eder. Bu nedenle reklamlarda kullanılan sözlerin etkileyici olması gerekir. Kısa süreli reklamlar olduğundan reklam çalışmalarında kullanılacak sözlerin kişilerin aklına çok iyi bir şekilde yer etmesi gerekir. Uzman kadromuz ile sizlere bu reklamları en iyi standartlarda vermeye özen gösteriyoruz.

Bursa TV Reklam Ajansı Union Bursa Hizmetleri

Bursa TV reklam Ajansı Union olarak çok geniş bir kitleye hizmet sunuyoruz. Beklentilere yanıt veren hizmetlerimizde profesyonellik son derece önemli bir noktadır. Standartlarımız son derece yüksektir. Kalite beklentisi yüksek olan firmalara dikkat çeken ve akılda kalan reklam fırsatlarını sunuyoruz. Alanında en iyilerle çalışan bir reklam ajansı olarak çalışmalarımız sayesinde firmanız oldukça olumlu geri dönüşler alma imkanı bulur. Standartlarımız yüksek olmakla birlikte daima birinci sınır çalışmalar gerçekleştirmeye de büyük bir özen göstermekteyiz. Firmamız hizmetlerinde şu noktaları göz önünde bulundurur:

 • Binlerce kişiye anında ulaşabilmek
 • Her yaşa ve kesimden insana hitap etmek
 • Mevcut müşterilerinizi daha da iyi bir şekilde etkilemek
 • Güvenilir ve başarılı bir firma imajı yaratmak
 • Firmanın ürün ve hizmetlerine olan ilgiyi artırmak
 • Farklılığı ortaya koymak
 • Sektörde kalıcı bir yer edinmenizi sağlamak

Gibi birçok amaç TV ve Bursa radyo reklamlarımızın çalışmalarında önem verilen konular arasında yer almaktadır.

Bursa TV Reklam Fiyatları

Bursa TV reklam fiyatları konusunda daima ulaşılabilir teklifler sunan bir firmayız. Fiyatlar yapılacak çalışmanın detaylarına göre farklılık gösterir. Reklamın süresi, içeriği, kullanılan ekipman ve malzemeler, reklamın konusu ve daha birçok detay fiyatlar üzerinde önemli birer belirleyicidir. Bu bakımdan da net bir TV reklam fiyatı vermek sanıldığı kadar kolay değildir.

Bursa Radyo Reklam Nasıl Verilir?

Bursa radyo reklam nasıl verilir sorusuna yanıt arıyorsanız reklam ajansımız ile görüşebilirsiniz. Bu süreçte daima belli noktalara gereken özeni göstermek gerekiyor. Sizi rakiplerinizden öne çıkaracak, ekonomik olacak, ürünlere olan talebi artıracak bir radyo reklamı yaptırmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çok başarılı bir radyo reklamı hazırlayarak tüm yerel radyolarda firmanızın tanıtımı yaptırabilirsiniz.

Bursa Radyo Reklam Fiyatları

Bursa radyo reklam fiyatları konusunda bilgi edinmek proje hazırlanmadan öğrenmek kolay değildir. Bu reklamların mutlaka öncü ve özgün bir radyo reklamı hazırlayabilmek için iyi bir plan ve proje yapılması gerekir. Sonrasında da detaylı olarak maliyet bilgilendirmesinin yapılması büyük bir önem taşır. Ancak yerel radyolar ile yapılan reklamlar firmalar için ulaşılabilir düzeylerdedir.

Bursa açık hava reklamları hizmetimizde işinize yarayabilir!

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

Web sitenizin, markanızın veya işletmenizin ziyaretçi sayısını artırın. Markanızı büyütebilmek için bizimle hemen iletişime geçin.

iletişime geç