Google Ads Reklamları

Dijital dünyanın devlerinden olan Google platformunda verilen doğru reklamlar ile markanıza olan talebi artırın.

Profesyonel ekibimiz tarafından planlı şekilde yürütülen Google Ads reklamlarıyla markanızın görünürlüğünü ve web sitenizdeki trafiği artırabilir, ziyaretçilerden web sitenize daha fazla geri dönüş olmasını sağlayabilirsiniz. Stratejik ve planlı olarak verdiğimiz Google reklamlarıyla ön plana çıkın.

Detaylı bilgi al

Performans Pazarlama

Dijital platformlarda markanızın reklam ve tanıtımlarla performansının yükselmesini sağlayın.

Dijital ortamlarda yürütülen, kitleye uygun reklam kampanyaları ve doğru performans pazarlama stratejileri sayesinde markanızı ön plana çıkarın. Gelişen teknoloji dünyasında profesyonel ekibimiz sayesinde dijital pazarlama stratejinizi oluşturabilir, marka değerinizi artırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

SEO Hizmeti

Profesyonel ekibimizin yürüttüğü yerel ve local SEO çalışmaları sayesinde web sitenizin arama motorlarında sıralamasını artırın.

Ekibimiz tarafından sağlanan SEO hizmeti sayesinde web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını artırabilir, bu sayede sitenizde daha fazla ziyaretçi olmasını sağlayabilirsiniz. Yürütülen stratejik SEO çalışmaları ile daha çok kişiye ulaşarak daha fazla müşteri edinin.

Detaylı bilgi al

Grafik Tasarım & Video Prodüksiyon

Görselliğin ön planda olduğu dijital dünyada siz de görsel tasarım ve video grafiklerinizle dikkatleri üzerinize çekin.

Markanıza, sitenize veya işletmenize uygun video, resim, grafik vb. görsel tasarımlar sayesinde var olan ilgiyi artırabilir, daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği görsel tasarımlar ve video prodüksiyonları ile dijital dünyada adınızdan söz ettirin.

DETAYLI BİLGİ AL

TV & Radyo Reklamları

Günde binlerce kişiye ulaşan televizyon ve radyo dünyasında verdiğiniz reklamlar sayesinde müşteri edinin.

TV ve radyo kanalları her yaştan farklı kitlelere hitap eden geniş yayın araçlarıdır. Bu büyük platformlarda vereceğiniz yerinde ve doğru reklamlar binlerce kişiye aynı anda ulaşmanızı sağlar. Hangi kanala, nasıl ve ne zaman reklam vereceğinize alanında uzman ekibimiz ile karar verin.

DETAYLI BİLGİ AL

PR – Medya İletişimi

Markanızın daha bilinir hale gelmesi, görünürlüğünün artması için güven ve prestij değerlerini ön planda tutun.

Bir markanın bilinirliği, medyadaki görünürlüğü ve bıraktığı izlenim marka değeri için çok önemlidir. Bilinir bir marka haline gelmek için güven ve prestij en yüksek seviyede olmalıdır. Ekibimiz ile yürüteceğiniz marka yönetimi ve PR çalışmaları ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutun.

DETAYLI BİLGİ AL

Sosyal Medya Reklamları

Büyük bir pazarlama ve reklam alanı haline gelen sosyal medyayı doğru şekilde kullanmanın markanıza birçok faydası olacak.

Günde binlerce kişinin aktif olarak kullandığı Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya platformları reklam ve pazarlama stratejilerinde büyük bir yere sahip. Sosyal medya reklamlarını aktif ve doğru şekilde kullandığınızda markanıza binlerce ziyaretçi çekebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Web Tasarım

Marka stratejinize, amacınıza ve yönteminize uygun kullanışlı bir web sitesi sayesinde müşterilerinize daha iyi hizmet verin.

Dijital dünyanın olmazsa olmazı web siteleri amacına uygun ve hitap ettiği kitleye göre özel olarak tasarlanmalıdır. Sorunsuz ve ama yönelik olarak tasarlanmış bir web sitesi müşterilerinizin gözünde markanıza olan güveni ve profesyonelliğinizi artıracak, markanıza değer katacaktır.

DETAYLI BİLGİ AL

Mobil Uygulama Reklamları

Günümüzde neredeyse herkesin kullandığı akıllı telefon uygulamalarında verilen reklamlar ile ziyaretçi çekin.

Hayatımıza büyük bir hızla giren ve vazgeçilmezimiz haline gelen akıllı telefonlar ihtiyaca yönelik mobil uygulamaları da beraberinde getirmiştir. Aktif ve sürekli olarak kullanılan bu mobil uygulamalara verilen reklamlar sayesinde binlerce kişiye kolaylıkla ulaşmanı mümkün.

DETAYLI BİLGİ AL

Gmail Reklamları

Elektronik posta kapsamında yaygın olarak kullanılan Gmail uygulaması reklamları sayesinde birçok kişiye ulaşın.

Teknolojinin getirdiği kolaylıklardan olan elektronik posta kapsamında yaygın olarak kullanılan Gmail uygulaması reklam ve tanıtım için de uygun platformlardan biridir. Gün içerisinde Gmail uygulamasını kullanan birçok kişiye verdiğiniz doğru reklamlar sayesinde ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Medya Planlama ve Satın Alma

Alanında deneyimli ekibimiz ile markanızı, hedeflerinizi ve kitlenizi analiz ederek dijital medyada yükselin.

Bizimle birlikte durum analizlerinizi yaptıktan sonra dijital platformlarda ve medyada markanızın değerini yükseltin. Doğru reklam stratejileri, planlı ve programlı bir çalışma sayesinde kitlenizi büyütün. Hedef kitlenize ulaştıktan sonra hem satışlarınızı hem geri dönüşlerinizi artırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Landing Page Tasarımı

Oluşturduğumuz Landing Page tasarımı sayesinde müşterilerinizi yakalayarak hedefe yönelik işlemleri artırın.

Potansiyel müşteri yakalama sayfası olarak tanımlanan Landing Page sayfası hedef kitlenizle etkileşime geçeceğiniz önemli bir kısımdır. Tek bir sayfa olarak tasarlanan bu kısım pazarlamada önemli bir etkendir. Kitleye yönelik tasarımlar sayesinde müşteri geri dönüşünü ve etkileşimi artırın.

DETAYLI BİLGİ AL

Outdoor Reklamları

Günlük hayatta iç ve dış mekan reklamları sayesinde siz de birçok kişiye ulaşın, satış ve pazarlama gelirinizi artırın.

Gündelik hayatta gün akışı boyunca farkında olmadan karşılaştığımız reklamlar birçok kişiye bu şekilde ulaşır. Duraklarda, işlek yerlerde, sokaklarda, duvarlarda, caddelerde karşımıza çıkan reklam panoları birçok kişiye ulaşarak akılda kalır ve müşteri ile etkileşim sağlar.

DETAYLI BİLGİ AL

Sosyal Medya Reklamları

.

Günde binlerce kişinin aktif olarak kullandığı Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya platformları reklam ve pazarlama stratejilerinde büyük bir yere sahip. Sosyal medya reklamlarını aktif ve doğru şekilde kullandığınızda markanıza binlerce ziyaretçi çekebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Kurumsal Kimlik

Oluşturduğunuz kurumsal kimlik sayesinde pazarlama ve marka dünyasında kendinizi profesyonel olarak tanıtın.

Şirketin, işletmenin, markanın, herhangi bir kurumun logo, renk, tasarım, şirket ismi gibi yaptığı detaylı çalışmaların hepsi birer kurumsal kimlik çalışmasıdır. Bu çalışma şirketin kendini ifade etme biçimidir. Profesyonel ekibimizle kimliğinizi oluşturarak kendinizi doğru ifade edin.

DETAYLI BİLGİ AL

Influencer Marketing

Sosyal medyanın getirdiği yeniliklerden olan Influencer Marketing sayesinde markanız için olumlu geri dönüşler sağlayın.

Her gün yenilenen ve gelişen dijital dünyada sosyal medya önemli bir yere sahiptir. Sosyal medyanın kazandırdığı kavramlardan olan “Inluencer Marketing” yani “etkileyici pazarlama” sayesinde birçok sosyal medya kullanıcısını markanıza çekebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

Web sitenizin, markanızın veya işletmenizin ziyaretçi sayısını artırın. Markanızı büyütebilmek için bizimle hemen iletişime geçin.

iletişime geç