Ajanslar sizin adınıza markanızın değerinin ve bilinirliğinin artması için yapılması gereken işlemleri üstlenen ve gerçekleştiren kurumlardır. Ajanslarda verilen hizmetlerden yararlanarak markanızın daha hızlı büyümesini sağlayabilir, adımları daha kolay ve profesyonel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapılması gereken bu adımların hepsini tek başınıza üstlenmek zor ve yorucudur, her bir işlemin kendi uzmanı tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun en ekonomik ve en pratik yolu da bir ajansla çalışmaktır. Ajans bünyesinde çalışan işin uzmanı kişiler yapılacakları kendi uzmanlık alanları çerçevesinde paylaşarak gerçekleştirirler. Profesyonel kişilerden oluşan ajans ekiplerimiz işi hem kendi aralarında hem de ekip arasında bölüşerek daha kısa sürede markanıza daha çok fayda sağlar.

Dijital Ajanslar Hangi Hizmetleri Sağlar?

Teknolojinin geliştiği ve dijital dünyanın giderek büyüdüğü günümüzde ajanslar sayesinde çağa ayak uydurabilir, zamanın bütün imkanlarını kullanarak markanıza fayda sağlayabilirsiniz. Bir ajans ile çalışmak markanızın verimli sonuçlara daha kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Maliyet Avantajı

Dijital ajanslar çalışan istihdamı yapmadan pek çok hizmeti hayata geçirmeyi sağlar. Ajansın marka yararına verdiği hizmetlerin hepsi ayrı kişiler tarafından yürütülen profesyonel çalışmalardır. Çalışmaların hepsi ayrı olarak yürütülse de bütün olarak markanıza fayda sağlar. Her bir hizmet için markanız bünyesinde çalışacak elemanlar almanız gerekir ve bu oldukça maliyetli bir durumdur. Eleman istihdamı yerine bir ajansa bağlı olarak çalışırsanız maliyet olarak daha düşük bütçeler harcamış olursunuz. Herkese ayrı ayrı vereceğiniz maaşlar toplamından daha düşük bir bütçeyi ajansa harcar ve ajanstan gereken bütün destekleri alırsınız. Ayrıca ajansın ilişkili olduğu kurum, kişi ve profesyonel mecralar sayesinde markanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarsınız. Ajans ile çalışmak hem maliyet hem de marka bilinirliği olarak çok daha faydanıza olacaktır.

Uzman Kadro ve Raporlama Hizmeti Alma

Union Bursa dijital ajansımızda verdiğimiz hizmetler için uzman kişilerden oluşan kadromuz ile birlikte çalışıyoruz. Ekibimiz iş bölümü ve planlama yaptıktan sonra markanız için düzenli olarak çalışıyor ve bu çalışmaları belirli aralıklarla size raporluyor. Belirli zaman dilimlerinde markanızın durumunu, yapılan çalışmaları ve çalışmaların etkilerini size raporlayarak süreci birlikte yürütüyoruz. Sizin fikirlerinize ve isteklerinize değer veriyor, bu istekler dahilinde başarılı sonuçlara ulaşıyoruz.

Ajansların Google ve Facebook Partnerliğinden Faydalanma

Ajansımız Google ve Facebook gibi dijital dünyanın devleri ile iş ortağı olarak çalışmaktadır. Bu sayede internet sektöründe markanız adına yaptığımız çalışmalar daha kısa vadede daha verimli sonuçlar verir. Örneğin markanız için verdiğimiz Google reklamları daha çok kişiye ulaşır, daha fazla kişiyi markanıza çeker ve dolayısıyla daha fazla müşteri edinirsiniz. Dijital dünyada bu şekilde adınızdan söz ettirmek istiyorsanız ajansımızla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dijital Ajansımızda Verdiğimiz Hizmetler

neden ajansla çalışmalıyım

  • SEO Hizmeti: Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO çalışmaları sayesinde markanızın arama motorlarındaki konumu yükselsin, bulunması kolaylaşsın. Bu hizmet dahilinde web site optimizasyonu, analizi ve organik içerik üretimi yapılmaktadır.
  • Google Ads Hizmeti: Markanız ile ilgisi olan, talep görmek istediğiniz kelimelerde verdiğimiz reklamlar Google reklamları sayesinde daha çok kişiye ulaşın. Anahtar kelime analizi ve kelime planlaması sayesinde markanız doğru kelimelerde öne çıksın.
  • Performans Pazarlama Hizmeti: Belirlediğimiz dijital performans artırma stratejilerimiz, verdiğimiz reklamlar ve yaptığımız çalışmalarla markanızın değeri artsın. Performans pazarlama ile markanıza olan olumlu geri dönüşler artsın.
  • Sosyal Medya Reklamları: Günümüz dünyasında yaygın kullanılan sosyal medyada vereceğimiz reklamlar sayesinde markanızın adını duyurun. Facebook, Instagram ve Tiktok gibi dijital platformlarında reklamlar verin ve sosyal medya raporlarınıza ulaşın. Sosyal medya reklamları yeni dijital çağda çok önemlidir.
  • TV & Radyo Reklamları: Birçok kişiye ulaşan televizyon ve radyo dünyasında reklamınızı en etkili zamanda ve en etkili kanalda vererek daha verimli sonuçlar alın. Bu hizmetimizde Bursa televizyon reklamları, medya ve reklam planlaması yapılmaktadır.
  • Grafik Tasarım Hizmeti: Görselliğe hitap eden markaya özgü tasarımlarımızla dikkat çekin, potansiyel müşterilerimizin markaya olan ilgisini artırın. Grafik tasarım kapsamında kurumsal kimlik tasarımı, afiş, ambalaj, ürün görseli, video ve Bursa grafik tasarım hizmetleri verilmektedir.
  • Web Tasarım Hizmeti: Markanızın internet müşterilerine özel, kullanışlı ve anlaşılabilir kusursuz siteler tasarlıyoruz. Bursa Web tasarım dahilinde kurumsal, statik, dinamik ve mobil uyumlu site tasarımları, markaya özgü site ve web yazılım hizmetlerimiz bulunmaktadır.
  • Video Prodüksiyon Hizmeti: Hayal ettiğiniz çekimi işinde uzman ekibimiz sizin için ortaya çıkarsın. Video prodüksiyon dahilinde animasyon ve video çekimleri, kurgu & montaj işlemleri, reklam, klip ve tanıtım çekimleri gerçekleşmektedir.
  • PR & Medya İletişim: Sizin adınıza kuracağımız başarılı iletişimler sayesinde markanızı basın ve medyada duyurun. Bu hizmetimiz dahilinde markanıza iletişim danışmanlığı, stratejik iletişim, lansman, tanıtım ve basın & medya danışmanlığı gibi destekler sağlanmaktadır. Bursa PR Ajansı olarak medya iletişiminizi güçlendirebiliyoruz.

Union Bursa Ajansı ile Markanızı Hedefe Götürün!

Ajansımızın çalıştığı, ilişkili olduğu, iş ve dostluk ilişkileri kurduğu kurum, kuruluş, marka ve kişiler sayesinde isteklerinize daha çabuk yanıt alabilir, daha kolay ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte her alanda profesyonel olarak destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Union Bursa ekibimiz sizin ve markanız için gerekeni yapacak, kısa sürede güzel sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Uzun vadeli bu olumlu sonuçlar markanızın getirisini ve değerini artıracak, size hem daha çok müşteri hem de daha çok müşteri memnuniyeti sağlayacak. Uzman ekibimiz ile birlikte yürüttüğümüz her işe ayrı değer veriyor, hepsi için kendine özgü yol haritaları belirliyoruz. Herkes için kendisine özel stratejiler ve planlarla yola çıkıyor, yolun sonunda hepsi ile memnun ve mutlu şekilde ayrılıyoruz. Siz de ekibimiz ile birlikte markanızın, işletmenizin, kuruluşunuzun eksikliklerini öğrenin. Eksikliklerin giderilmesinde ekibimiz sizin için çalışsın. Piyasayla olan iyi ilişkilerimiz ve bağlantılarımız sayesinde markanız kısa vadede güzel sonuçlar elde etsin. Bizimle çalışmak ve markanızı yükseltmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.